Четверг, 16.05.2024, 14:02 | Приветствую Вас Гость

Главная » 2007 » Октябрь » 28 » Закарпаття (Ужгород) – Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) 0:0
12:38
Закарпаття (Ужгород) – Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) 0:0
27.10.2007. Ужгород. Температура: 12
Оцінка поля: 4. Глядачі: 5000.
Арбітри: Годулян В.І., Бицкало І.П., Свистун А.В., (Скрипак С.В.)
Делегат ФФУ: Шнейдерман Р.Г.
Закарпаття: Бабенко, Чижевський, Козоріз, Марцваладзе (Ксенз, 68), Аладашвілі (Микуляк, 34; Шопін, 80), Чучман, Кривошеєв, Єсін, Діденко
Нафтовик: Куслій, Сердюк, Пісний (Шептицький, 70), Каракевич, Дедечко, Снитко (Кретов, 60), Олійник (Котенко, 83), Іванов, Нефьодов, Монахов, Олефір.
Попередження: Єсін, 60, Козоріз, 89, Микуляк, 75, Ксьонз, 80 – Каракевич, 56, Дедечко, 73
Чесна гра (госп.): 6,750 - чесна гра (гості): 7,428
Гра, що відбулась в Ужгороді, повинна були мати надто принциповий характер. Адже зустрічались суперники, які зависли на дні турнірної таблиці. Особливо глибоко - «Нафтовик», якому більшість спеціалістів пророкують наступного року зниження в класі. В таких іграх, як говорять, вирішується доля 6 очок. То ж гра добре знайомих по спільним виступам у першій лізі суперників мала були безкомпромісною. Але глядачі, які прийшли на стадіон, цього не дочекалися. Гра видалася млявою і нецікавою. Згідно статистики, більше ударів по воротам суперникам завдав «Нафтовик» - 7, тоді як господарі всього 4, але ті моменти, які створили біля воріт суперника господарі, були більш небезпечними. В першому таймі кращий вигляд на пола мав «Нафтовик», а ось в другому, де як правило футболісти з Охтирки показують кращу гру, виглядав слабше. Єдину досить сприятливу нагоду відправити м»яча у ворота господарів «Нафтовик» втратив на 41 хвилині, коли після виконаного Олійником штрафного неточного удару по воротам завдав Дедечко. На щастя, суперники охтирчан також не продемонстрували пристойної гри, то ж нульова нічия була закономірним результатом безбарвної гри обох команд. Все ж на думку більшості оглядачів, ближче до перемоги цього дня були гості.

Просмотров: 1147 | Добавил: Спец | Рейтинг: 0.0/0